Kalendarz ze zdjęciami? Zrób niespodziankę swoim bliskim! - Fotofachman

Kalendarz ze zdjęciami? Zrób niespodziankę swoim bliskim!

Bardzo często sprawiamy bliskim bardzo osobiste prezenty, które mają przypominać o ukochanych osobach i momentach z życia. Najczęstszym wyborem są zdjęcia, bo nic tak jak one nie przywołuje wspomnień, w tak dobry sposób. Najczęściej tworzymy albumy albo ramki. Jest jednak wiele innych, równie ciekawych możliwości, dzięki którym wywołamy uśmiech na twarzach ukochanych ludzi. Wystarczy podarować im kalendarz ze zdjęciami.

Wzruszający upominek dla dziadków

Mamy wiele okazji, podczas których możemy sprawić prezent ukochanym dziadkom. W ciągu roku będą to ich urodziny, imieniny czy święta takie jak na przykład dobrze znany i radośnie obchodzony Dzień Babci czy Dzień Dziadka. To fantastyczna szansa, by podarować bliskim osobom coś, co będzie im przypominało o kochającej rodzinie. Idealnym upominkiem stanie się oryginalny kalendarz naścienny  ze zdjęciami. Taki sentymentalny upominek skradnie serca wszystkich obdarowywanej osoby. Będzie wyrazem naszej miłości, ale i pamięci. W końcu nie ma nic lepszego, niż widok ukochanych na wyciągnięcie ręki.

Rocznicowy prezent dla rodziców

Jeśli twoi rodzice obchodzą rocznicę swojego ślubu, to warto zastanowić się nad ciekawym prezentem w postaci fotokalendarza, na którego kartach będą znajdować się fotografie rodzinne, dzięki temu będzie on przypominać im o wspólnie spędzonych chwilach. Taki kalendarz ze zdjęciami może być przekrojem ich wspaniałej historii. Na 12 stronach możesz ukazać wiele momentów, które były najważniejsze, odkąd są oni razem. Taki upominek to wiele okazji do wzruszeń. Jeśli twoi rodzice są typem osób z niebanalnym poczuciem humoru, warto w kalendarzu umieścić zabawne fotografie, będące powodem ich uśmiechu na każdy dzień trwającego roku.

Wspomnienia z wakacji przez cały rok

Uwielbiasz podróżować? Wraz ze swoją rodziną nie możecie doczekać się kolejnych wakacji i możliwości do wspólnego odpoczynku oraz odkrywania nowych miejsc na świecie? Zróbcie sobie prezent i wybierzcie oryginalny kalendarz ze zdjęciem, który będzie ci przypominać o wspaniałych podróżach, dzięki niemu przez cały rok będziecie mogli radośnie wspominać swoje wyjazdy. To nie tylko miły akcent do domowego wnętrza, ale i świetna inspiracja do planowania kolejnych wojaży. Spraw sobie oraz swoim bliskim powód do drobnych radości na każdy dzień i wracajcie wspomnieniami tylko do ukochanych  miejsc.

Jeszcze bardziej rodzinna atmosfera

Chcesz zaangażować swój dom w jeszcze ciekawszy sposób, sprawiając, że będzie on pełen rodzinnego ciepła i estetycznych dodatków? Zdecyduj się na praktyczną dekorację w postaci kalendarza ze zdjęciami, który można powiesić w dowolnym miejscu mieszkania. Urodziło ci się dziecko? To doskonała okazja, żeby sprawić właśnie sobie taki prezent oraz stworzyć kalendarz z wizerunkiem maluszka. Możesz go także podarować swoim rodzicom i wywołać uśmiech na ich twarzy. Nic nie cieszy tak bardzo, jak widok ukochanych wnucząt i tego, jak one rosną, a także zmieniają się każdego dnia. 

DO GÓRY