Fotokalendarz ze zdjęciami na zamówienie - zamów online - Fotofachman

Kalendarze

Kalendarz 1 strona

7,80

Zaprojektuj »

Dzięki samodzielnie zaprojektowanemu kalendarzowi z własnymi zdjęciami Twoje wspomnienia będą towarzyszyły Ci każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze drukowane na papierze fotograficznym: jedno- i trzynastostronnicowe, ścienne i biurkowe, które możesz dowolnie modyfikować według własnego pomysłu. Dzięki naszemu nowoczesnemu edytorowi zaprojektujesz swój wymarzony, unikalny Fotokalendarz dostosowując jego cechy według własnych preferencji od początku do końca.

Kalendarz 13 stron

20 x 30cm – 28,90

Zaprojektuj »

30 x 45cm – 41,20

Zaprojektuj »

Czynność, jaką jest wywoływanie zdjęć ma wymiar zabezpieczający. Jako że każda forma przechowywania plików posiada swoje wady i ograniczenia, nie możemy na niej całkowicie polegać. Niezaprzeczalnym atutem jest jednak trwałość obrazków na papierze, bowiem telefon może się zgubić lub zostać zalany wodą. Wówczas szansa na odzyskanie filmów i obrazków jest znikoma. Tradycyjna odbitka jest wieczna, a dobrze wykonana będzie wyglądała jak nowa przez długie lata, dzięki czemu będziemy mogli do niej powrócić, niezależnie od tego, czy smartfon będziemy mieli pod ręką. Proces wywoływania zdjęć najlepiej zlecić specjalistom.

Fotokalendarz ze zdjęciami na zamówienie

Chcesz zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej? A może pragniesz podarować bliskim Ci osobom wspaniałe wspomnienia? Zamów więc unikalny fotokalendarz z własnymi zdjęciami. Żaden inny personalizowany prezent nie może się z nim równać! Jest on nie tylko niezwykle praktyczny, ale jednocześnie bardzo osobisty i wzruszający. Można go podarować na każdą okazję. To świetna propozycja zarówno dla bliskich, jak i samego siebie. Dzięki niemu ważne osoby i piękne wspomnienia będą codziennie przy Tobie!

Naścienny terminarz z fotografiami wspaniale dopełni aranżacji domu czy mieszkania. Będzie też miłym akcentem dekoracyjnym w miejscu pracy, który z powodzeniem zastąpi zdjęcia trzymane w ramce. W każdym nowym miesiącu będzie wywoływał inne, miłe sercu wspomnienia. Wakacje pełne przygód? A może niezapomniane urodziny? Teraz najpiękniejsze chwile mogą być zawsze przy Tobie! Już dziś zamów online kalendarz ze zdjęciami i podaruj bliskim cząstkę samego siebie!

Jak stworzyć ten unikalny prezent? Zaprojektuj własny fotokalendarz

Wydrukujemy dla Ciebie wysokiej jakości ścienny fotokalendarz na zamówienie. Wykonanie własnego terminarza jest bardzo proste, a efekt niezwykle satysfakcjonujący. Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny edytor, który od początku do końca pozwoli Ci zaprojektować unikatowy produkt. Własnoręcznie skomponowany terminarz sprawi, że najpiękniejsze wspomnienia będą towarzyszyły Ci w każdej chwili lub na stałe zagoszczą w życiu bliskich Tobie osób, wywołując u nich uśmiech każdego dnia.

Chyba żaden kalendarz ze zdjęciami na zamówienie nie budzi tylu emocji, co personalizowany terminarz z fotografiami własnymi czy tymi, na których widoczne są najważniejsze w naszym życiu osoby. A zatem wejdź na internetowy edytor, wybierz swój ulubiony szablon oraz odpowiadający Twoim potrzebom format i przejdź do projektowania! Możesz wybrać model z jedną grafiką lub wersję 13-stronicową. Stwórz produkt wyjątkowy pod każdym względem i zachwyć najbliższych niepowtarzalnym prezentem!

DO GÓRY