Odbitki na prezent - Fotofachman

Odbitki na prezent

Obdarowywanie bliskich nam osób to dla większości z nas prawdziwa przyjemność. Radość rodziny oraz przyjaciół, spowodowana otrzymaniem prezentów, daje uczucie szczęścia i głębokiej satysfakcji. W ciągu roku nie brakuje okazji do przygotowywania upominków, co niekiedy przyczynia się do problemów z wymyśleniem kolejnych podarunków. Nie chcemy dawać nieprzydatnych, nudnych gadżetów, które nigdy nie zostaną wykorzystane. Z pomocą przychodzi opcja wywoływania zdjęć przez internet. To szybki i prosty sposób na to, by uczcić wiele okazji – sprawdź nasze pomysły.

Rocznica ślubu/związku

Z powodu wykonywania wielu obowiązków, na co dzień czasami zdarza nam się zapominać o docenianiu swojej drugiej połówki. Motylki w brzuchu powoli znikają, pojawia się rutyna i zmniejszona liczba miłych gestów. Rocznica ważnego dla nas wydarzenia to idealny moment na przygotowanie osobistego, sentymentalnego podarunku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w nieformalnym związku, czy też świętujemy dzień zaślubin, warto sprezentować coś ukochanej osobie. Może być to ozdobne pudełko ze standardowymi odbitkami, w którym umieścimy nasze ulubione wspólne fotografie. Dobrym pomysłem jest także samodzielne wykonanie antyramy, gdzie warto wkleić zdjęcia kwadratowe, czyli tzw. insta foty. https://www.fotofachman.pl/cennik-odbitki.html

Wyjątkowe urodziny

Odbitki na prezent sprawdzają się w przypadku istotnych, nieprzeciętnych uroczystości. Należą do nich, na przykład, jubileusze. Obdarowując jubilata starannie dobranymi fotografiami, pokazujemy mu, jak wiele znaczy dla nas jego obecność w życiu. Zdjęcia mogą przedstawiać wspólnie spędzone chwile, odbyte wycieczki i wspomnienia z dawnych lat. Możemy zdecydować się na odbitki z linii premium – złoty nadruk na ich odwrocie prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu pasują one do wyjątkowego wydarzenia. Będą idealnym uzupełnieniem niezwykłego dnia i umilą jego świętowanie.

Walentynki

Jednym z najbardziej romantycznych upominków z okazji Święta Zakochanych są zdjęcia. Tego dnia powinniśmy postawić na prezenty sentymentalne, wywołujące pozytywne emocje, szczery uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia. Naszej drugiej połówce na pewno przypadnie do gustu duża fotografia (w formacie 30×45), idealna do umieszczenia na ścianie w sypialni albo album, wypełniony odbitkami „z datami”. Będą one stanowić przegląd najbardziej udanych, jak i najśmieszniejszych ujęć, uchwyconych przez ostatnie miesiące lub lata.

Dzień Matki/Ojca

W codziennej rutynie zapominamy niekiedy o tym, by przypomnieć naszym rodzicom, jak wiele dla nas znaczą. Dzień Matki oraz Dzień Ojca to świetna okazja na to, żeby okazać im wdzięczność za anielską cierpliwość, wsparcie i wszystko, co dla nas zrobili. Jednym z pomysłów jest sprezentowanie rodzinnej profesjonalnej sesji zdjęciowej, a później wywołanie fotografii na wysokiej jakości papierze. Możemy również skompletować cyfrowe wersje zapomnianych już ujęć, zlecić ich wydrukowanie, a następnie przedstawić w elegancki sposób – wykorzystując album lub inne gustowne opakowanie.

DO GÓRY