Fotomaskotka, wydrukuj fotkę na maskotce - Fotofachman

Fotomaskotka

Uroczy prezent nie tylko dla najmłodszych

Zastanawiasz się, co wręczyć przyjacielowi lub członkowi rodziny z okazji małego, prywatnego święta? Postaw na podarunek o osobistym charakterze i bardzo pozytywnym wydźwięku! Fotomaskotki z grafiką są uwielbiane zarówno przez dzieciaki, jak i poważnych dorosłych. Nie tylko są estetyczne, ale też przykuwają wzrok swoim niezaprzeczalnym urokiem. Pluszowy niedźwiadek będzie pamiątką długowieczną, która na długo zapisze się w pamięci solenizanta. Zwłaszcza, jeśli opatrzysz jego koszulkę Waszym wspólnym zdjęciem!

 

Rodzaj Cena
Maskotka 35,90 zł Zaprojektuj »

Koszulkę, w którą ubrany jest nasz pluszowy miś, możesz dowolnie spersonalizować. W zależności od indywidualnych cech obdarowywanej osoby, może to być głęboka, emocjonalna sentencja, tekst ulubionej piosenki, wspólne selfie, postać z ulubionego filmu a nawet zabawny mem. Fotomaskotka z grafiką to unikatowa propozycja, która sprawdzi się jako prezent na wiele okazji: od imienin i urodzin, przez Dzień Dziecka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Nauczyciela i Dzień Edukacji Narodowej, aż po rocznice ślubów czy walentynki!

Maskotka z zaprojektowaną przez Ciebie koszulką, to wspaniały prezent zarówno dla ukochanej osoby jak i dla malucha. Na koszulce pluszaka możesz umieścić wybrane zdjęcie lub grafikę (np. ulubioną postać z bajki) oraz napis i ramkę. Czas realizacji 2-3 dni robocze. Maskotka ma wysokość 20cm.

Zamów maskotkę »
DO GÓRY