Odbitki zdjęć Fuji Digital 10x15, 15x21 - Fotofachman

Odbitki linii Fuji Digital

Zamów wywołanie zdjęć na profesjonalnym papierze fotograficznym. Wywołaj zdjęcia jedwabiste, strukturą przypominającą wydruk na materiale. Zdjęcia, te w pełni oddają swój charakter wklejone w tradycyjny album, w którym widać ich niepowtarzalny styl.
Do wyboru dwa formaty 10×15 i 15×21.

W dzisiejszych czasach mało kto wykonuje zdjęcia aparatami analogowymi. Większość z nas wykonuje fotografie za pomocą smartfonów i nie tylko. Jednak w przypadku takich urządzeń, mogą one zostać niefortunnie usunięte lub możemy je stracić, np. w przypadku uszkodzenia telefonu czy zgubienia go. Najlepszym sposobem, by utrwalić wspomnienia na papierze są odbitki Fuji Digital, które wykonywane są wysokiej jakości papierze.

Osoby, które w dzisiejszych czasach gromadzą albumy ze zdjęciami mogą wydawać się nieco ekscentryczne. Jednak w praktyce wygląda co nieco inaczej, bowiem grono takich osób zyskuje coraz więcej zwolenników. Niesie to za sobą wiele korzyści, gdyż zamawianie odbitek Fuji Digital sprawia, iż musimy przejrzeć wszystkie zdjęcia i wybrać tylko te ujęcia, które według nas są najlepsze. W dobie fotografii cyfrowej wykonuje bardzo dużo ujęć, a tylko część z nich nadaje się do przeniesienia na papier wysokiej jakości. W naszej pracowni wywołujemy fotografie w przeróżnych formatach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zamów zdjęcia »
Cennik odbitek jedwabistych
Format (cm) Ilość sztuk Cena za sztukę
10×15 do 99 sztuk 0,39 zł
powyżej 99 sztuk 0,33 zł
15×21 do 99 sztuk 1,75 zł
powyżej 99 sztuk 1,49 zł
Zamów zdjęcia »
DO GÓRY