Odbitki zdjęć Premium, wysoka jakość, rewelacyjne odwzorowanie kolorów - Fotofachman

Odbitki zdjęć Premium

Wywołaj odbitki zdjęć w jakości Premium, na doskonałym papierze Fuji Supreme. Złoty nadruk na odwrocie, grubsze podłoże, gradacja błyszcząca lub matowa. Postaw na jakość dla wymagających. Sprawdź jak doskonały może być kontrast, pozwalający dostrzec szczegóły na fotografiach. Formaty zdjęć to 10×15 i 15×21.
Najlepsza linia dla zdjęć amatorskich, a zwłaszcza ślubnych, komunijnych, okolicznościowych i portretowych.

Jedną z najtrwalszych pamiątek są fotografie, na których możemy uwiecznić ulotne chwile czy emocje. W dobie wysoko rozwiniętej technologii, by wykonać fotografię czy nagrać film, sięgamy po telefon komórkowy lub aparat cyfrowy. Efekty widzimy od razu. Jednak do naszej pracowni zgłaszają się klienci, dla których wywoływanie zdjęć online to tradycja. Dzięki temu fotografie można umieścić w albumie i nie przechowywać ich na urządzeniach elektronicznych, które mogą ulec zniszczeniu lub mogą się zgubić.

Wykonujemy odbitki zdjęć na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu fotografie są nasycone kolorami oraz bardzo wyraźne. Największym plusem naszych usług jest fakt, iż nie wychodząc z domu można wywołać zdjęcia online za pośrednictwem komputera. Jest to o wiele szybszy, a zarazem łatwiejszy proces dla klientów. Ponadto odbitki zdjęć mogą być na tyle duże, by można było oprawić je w ozdobną ramkę i zawiesić na ścianie. Fotografie na wysokiej jakości papierze nie ulegną zniszczeniu mimo upływu lat.

Mimo nieustannie rozwijającej się nowoczesnej technologii, coraz więcej osób wraca do analogowych rozwiązań w wielu aspektach życiowych. Zaliczyć można do nich odbitki zdjęć premium, które bez problemu można wywołać w naszym zakładzie fotograficznym online, bez konieczności wychodzenia z domu. Nie trzeba zatem szukać już zagubionego dysku z plikami i stać w kolejne w studiu fotograficznym.

Na naszej stronie internetowej można złożyć zamówienie, dobrać formę kadrowania i wywołać fotografie, by w późniejszym czasie odebrać odbitki zdjęć premium w dogodnej lokalizacji. Im większy rozmiar fotografii, tym większa radość z wywołanego obrazu, np. fotografii rodzinnej. Do popularnych rozmiarów wielkoformatowych z pewnością należy ten o wymiarach 50×70 cm. Zapewniamy wydruki w wysokiej jakości, bowiem korzystamy z najnowszych technologii i urządzeń, które nam to umożliwiają. Dodatkowo fotografie mogą być wywołane na papierze o różnej gradacji, między innymi błyszczącej lub matowej. Jest to szybkie, proste i wygodne rozwiązanie dla miłośników fotografii.

Zamów zdjęcia »
Cennik odbitek Premium
Format (cm) Ilość sztuk Cena za sztukę
10×15 do 99 sztuk 0,38 zł 
powyżej 99 sztuk 0,34 zł
15×21 do 49 sztuk 1,20 zł
powyżej 49 sztuk -25% 0,90 zł

 

Zamów zdjęcia »
DO GÓRY