Odbitki zdjęć z datami online - Fotofachman

Odbitki z datami

Pierwsza randka, pierwszy kroczek, a może dokładna data zdobycia górskiego szczytu? Dzięki nowej usłudze możemy “wyciągnąć” z pliku datę wykonania zdjęcia. Mimo, że nie widać jej na monitorze komputera, to będzie widoczna na zdjęciu!

Opcja dostępna tylko z oryginalnych, nieprzerabianych w programach graficznych plików. Pamiętaj o prawidłowym ustawieniu daty w aparacie lub smartfonie. Daty drukujemy w formacie amerykańskim MM/DD/YY.

W dzisiejszych czasach nowoczesność przeplata się w niemalże każdej dziedzinie naszego życia. Tyczy się to także zakładów fotograficznych, które na przestrzeni lat przeżyły prawdziwą transformację. Chodzi przede wszystkim o usługi, a możliwość wywoływania zdjęć online cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem, głównie ze wzgląd na to, iż proces ten można od początku do końca wykonać nie ruszając się z domu.

W ofercie naszego zakładu fotograficznego znajduje się usługa, jaką jest wykonywanie odbitek zdjęć z datami. Na monitorze komputera czy telefonu zazwyczaj widzimy fotografie bez niej, mimo iż urządzenie zapisuje tę informację. Obecnie jednak jest to możliwe, bowiem można wywołać zdjęcia online z datami, dzięki którym będziemy pamiętać o ważnych wydarzeniach związanych z daną sytuacją przedstawioną na zdjęciu. Opcja ta nie jest jednak w żaden sposób innowacją czy nowością. Dzisiejsze odbitki będą przypominały te, które jeszcze kilkanaście lat temu posiadały charakterystyczne, pomarańczowe cyferki w rogu fotografii.

Zamów zdjęcia »
Cennik odbitek z datami
Format (cm) Ilość sztuk Cena za sztukę
10×15 do 99 sztuk 0,31 zł
powyżej 99 sztuk 0,25 zł
DO GÓRY